Úvod

djvix

Moje meno je Viktor Baláž a hudbe sa venujem od roku 1993, kedy som začal študovať na ZUŠ v Pezinku hudobný nástroj – husle. Po ukončení ZUŠ v roku 2001 moja láska k hudbe začala ísť trochu iným smerom, a to k DJ-ingu.

Tomuto krásnemu hobby sa venujem až dodnes a mám za sebou približne už 600 rôznych úspešne odohraných spoločenských podujatí ( diskotéky v rôznych hudobných žánroch, stužkové, svadby, oslavy, rock a oldies párty, silvestrovské zábavy, firemné večierky, plesy, beánie a mnoho ďalších ).

Každé podujatie je individuálne a vždy som sa snažil a budem sa snažiť, aby boli splnené vaše želania, prosby a predstavy.

Od roku 2001 sa môj hudobný archív neustále rozširuje a obohacuje. V súčasnosti ho tvorí približne 80 tisíc skladieb z obdobia 60. – tych rokov až po najnovšie hity so širokým žánrovým rozsahom. Svoju produkciu sprevádzam aj hovoreným slovom a moderovaním, ktoré nesmú chýbať pri vytváraní tej správnej atmosféry. Hostia na svadbách, stužkových slávnostiach, plesoch, rodinných oslavách, firemných večierkoch vždy vedia o dianí, o priebehu, o slede udalostí a na tanečnom parkete sú moderovaním povzbudení k dobrej zábave.